AKTUALITY

Tak jako jinde nebudete mít takovou péči jako u nás! Rozšiřujeme a přidáváme další skvělé metody kosmetiky podle poslední módy, které jsou prospěšné nejen ke zdraví, ale i kráse! To je Nu Skin! Nechte si omladit svou pleť a získejte řadu výhod v našem DELTA - Centrum zdraví a krásy! Cena za ošetření 1.200Kč. Kosmetické ošetření pleti s...

Najděte pohodu, relax a klid v našem centru DELTA! Postaráme se o vás v plné míře a ještě od nás něco dostanete!

Už jste o nás slyšeli v rádiu? Na Hitrádiu Černá Hora právě běží nejnovější služby našeho DELTA Centra!

DELTA - Centrum zdraví a krásy se neustále zlepšuje a rozšiřuje své služby i pro ty, které by si rádi nechali prodloužit vlasy, řasy nebo je láká nadstandartní jiná péče o své tělo! Díky našemu profesionálnímu týmu jsme ve službách o dost napřed oproti jiným! Navíc používáme i přírodní nehtovou kosmetiku a ošetříme i nehtové okolí kůžičky, abychom...

13.03.2023

Přírodní nehtová kosmetika (gely) je u nás zásadou! Neničí nehty a ani zdraví. Nezpůsobuje mykózu a jiné kožní onemocnění či vyrážky. Naše moderní studio pro manikúru či pedikúru po každé návštěvě sterilizujeme a čistíme, abychom předešli přenosu infekčních onemocnění.

Absolutní žhavá novinka našeho DELTA Centra! Nabízíme Vám nejúžasnější líčení, visáž a účesy nejen na svatbu či ples! Nechte se opečovávat v rukou naší nové, skvělé a kvalifikované kolegyně s dlouholetou praxí! Rádi Vám poradíme s Vaší úpravou vlasů, visáží nebo líčením. Neváhejte se na nás obrátit!

S našim kvalifikovaným a profesionálním týmem DELTA jsme pro Vás a naše návštěvníky centra vytvořili nové poukazy k zakoupení například jako dárek! Zakoupením poukazu si můžete vybrat jakoukoliv proceduru a udělat tímto radost svým blízkým! Kdo by nechtěl se nechat hýčkat a načerpat sílu pro další dny?!