STOP KRÁTKÝM VLASŮM! 

ZMĚNA ZAČÍNÁ PRÁVĚ TEĎ!


Vítejte ve světě prodlužování vlasů páskovou metodou NANO TAPE

  • Jedním z hlavních důvodů proč si vybrat právě metodu prodlužování pomocí vlasových pásků je jejich "Rychlá a jednoduchá aplikace".
  • Vlasové pásky zajišťují pohodlné nošení,bezbolestnou rychlou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání.
  • Spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, spoj nikde netlačí.
  • Snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou aplikovány vyškolenou stylistkou z našeho salonu Flumen.
  • Supersnadné melírování odstínů.
  • Vlasy se při posunování nezkracují - délka zůstává původní a Vaše vlasy pod pásky rostou.
  • Široká škála délek, odstínů pásek vlasů.

Prodlužování vlasů NANO TAPE

Prodlužování vlasu páskovou metodou je žhavá novinka, nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, kdy se vlasové pásky jednoduše aplikují pomocí oboustranné lepící pásky přímo k vlastním vlasům. Vlasové pásky jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku. Speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy, kdy Vám vlasy zajistí dlouhý a hustý vzhled. V žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů. Bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta. Speciální NANO pásky zajišťují kvalitní kontrolu nad nepříjemným vyčesáváním vlasů.

Současná žena oslňuje perfektním stylem od hlavy k patě. Dobrý vzhled začíná pěknými vlasy. Sledováním dnešní módy si můžeme myslet, že jsou ženy, které dávají přednost klasickým účesům. Ale když do hry vcházejí tenké, křehké vlasy nebo chuť stvořit módní akcent, ideálním řešením je nabídka prodloužení vlasů, díky kterému vyjdete ze salónu se svým vysněným účesem. Získáním módních pásků bez škodlivého působení chemikálií během několika minut.

Pásková metoda je nová metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání. Pásková metoda je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější - je téměř neviditelné a neníčí Vám Vaše vlasy.

Pásky jsou velmi tenké s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní. Pásky jsou již potaženy supersilnou oboustrannou páskou, která vytváří nezničitelný spoj a zajišťuje dlouhodobé nošení 1-2 měsíce.

Na objednávku jsou dostupné i délky 40- 45, 50-60 a 60-70cm. Pásky používané touto metodou jsou medicínsky testované, protialergické a příznivě působí na pokožku. Důležité je také, že přichytávání se realizuje na vlasech bez bezprostředního dotyku s pokožkou. Nejlepší zprávou je to, že pásky se mohou po 1-2 měsících stáhnout a znovu nasadit.

Vlasové pásky NANO TAPE se nabízejí v setu po 20 ks ( 10 spojů) je 50 gramů. . K zahuštění vlasů je potřeba 1 - 2 balení. Pro plné prodloužení 2 - 3 balení a pro extra husté prodloužení 3 - 4 balení. To vše závisí na hustotě a účesu Vaších vlasů.

Vlasové pásky NANO TAPE jsou vyrobené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů, které pochází převážně z našich výkupů z ČR. Vlasové spoje jsou vyráběny patentovaným způsobem za pomocí nanotechnologie. NANO TAPE jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní.

CENÍK


Vlasové pásky Tape In (10) 

popelavě hnědá 

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (11) 

světle popelavě hnědá

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (12) 

tmavě zlatá blond 

30 - 60 cm


Vlasové pásky Tape In (14.1)

 světle hnědé 

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (14.2) 

hnědé 

30 - 60 cm


Vlasové pásky Tape In (15) 

popelavá blond 

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (17) 

hnědý kaštan 

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (1b) 

černá 

30 - 60 cm
Vlasové pásky Tape In (2)

tmavý kaštan 

30 - 60 cm
Vlasové pásky Tape In (4) 

kaštan 

30 - 60 cmVlasové pásky Tape In (6) 

světlý kaštan 

30 - 60 cm
Vlasové pásky Tape In (8) 

světlý kaštan

 30 - 60 cmVlasové pásky jsou ta nejlepší volba pro všechny, kteří chtějí mít krásné, dlouhé a husté vlasy. Jedná se o 100% pravé přírodní vlasy evropského původu, které pochází pouze z ověřených zdrojů. Tyto vlasy se vyznačují tím, že jsou kvalitní, pružné, lesklé a jemné na dotyk. Tyto vlastnosti umožnují krásné splynutí s Vašimi vlastními vlasy. Zároveň jejich povrch není potažen silikonem.
Pásky TAPE IN jsou k dispozici v řadě odstínů a délek. Jsou super tenké, měkké a ohebné, díky čemuž přináší komfort při každodenním nošení a to i ve spánku. Pásky jsou též odolné vůči vodě a teplu a jsou hypoalergenní.
Aplikace samotných vlasových pásek se nemusíte bát, je velmi rychlá, šetrná a bezbolestná. V případě zájmu o prodloužení se obraťte na náš personál, který se postará o Vaše vlasy!