KOSMETIKA

Abyste se cítili o několik let mladší, nepotřebujete žádný kouzelný elixír.      

Stačí správná procedura!


Dopřejte své pleti náležitou péči a svěřte se do rukou profesionálů z našeho DELTA Centra! V nabídce najdete čištění pleti nebo kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu. Pokud sáhnete po dalších variantách, čeká vás kompletní ošetření. Mezi naše ošetření také patří i přístroj IPL.

Bezbolestné a velmi účinné hloubkové čištění pleti, z pórů odstraní všechny nečistoty, odumřelé buňky a nedráždí pokožku. Mezi účinky patří omlazení a zpomalení stárnutí pokožky, hydratace pleti, odstranění nadměrného mazu, zvýšení přísunu kyslíku, stimulace kolagenu a elastinu a účinnější zpravení výživných látek do kůže.

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu slouží k uvolnění napětí pleti a intenzivnějšímu průtoku krve v ní. Pleť pak lépe vstřebává pečující přípravky. Dále funguje jako prevence vzniku vrásek a ochablosti kontur, zpevňuje pokožku, čistí jí, rozjasňuje, zbavuje toxických látek, podporuje elasticitu pleti, aktivuje produkci kolagenu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. 


Horká novinka, po které mládnete! 

To je Nu Skin!

Novinka v naší kosmetice!

Tak jako jinde nebudete mít takovou péči jako u nás! Rozšiřujeme a přidáváme další skvělé metody kosmetiky podle poslední módy, které jsou prospěšné nejen ke zdraví, ale i kráse! To je Nu Skin! Nechte si omladit svou pleť a získejte řadu výhod v našem DELTA - Centrum zdraví a krásy! Cena za ošetření 1.200Kč. Kosmetické ošetření pleti s využitím technologie Nu Skin - Galvanic SPA. Jemnější pleť  za pár okamžiků! Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky. Funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, což znamená, že povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě. Vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku, celkově omlazuje pleť a vyhlazuje celé tělo. Velikostí i vzhledem připomíná galvanická žehlička klasický depilační strojek. 

Zdraví a krása je u nás na prvním místě! 

Objednávky: (+420) 732 547 693 nebo na masazedelta@seznam.cz


KONTAKUKTUJTE NÁS PRO VÝBĚR VAŠÍ KOSMETIKY!


KOSMETIKA

Úprava obočí

 100 Kč

Barvení obočí

150 Kč

Barvení řas

 150 Kč

Masáž obličeje + dekolt + oční okolí

250 Kč

Peeling

72 Kč

Odlíčení obličeje

54 Kč

Povrchové (hloubkové) čištění pleti

54 Kč

Maska na obličej

96 Kč

Obklad na oči

36 Kč

Séra, ampulky

96 Kč

Závěrečný krém

96 Kč

Mikromasáž očního okolí

120Kč 

Ošetření pleti přístrojem Nu Skin

1 200Kč