LAMINACE OBOČÍ

Během laminace jsou chloupky narovnány do požadovaného tvaru, čímž se dosáhne plnějšího, hustšího a výraznějšího obočí. Pro dosažení ještě lepšího výsledku je součástí také barvení obočí.

Laminace je ideální pro všechny, kdo bojují s obtížně upravitelným obočím a nechtějí jej každodenně spravovat pomocí gelů a jiných speciálních přípravků. Proces se podobá lash liftingu, liší se však tím, že při laminaci jsou chloupky fixovány, aniž by byla použitá speciální natáčka.

KOSMETIKA

Dopřejte své pleti náležitou péči a svěřte se do rukou profesionálů z našeho DELTA Centra! V nabídce najdete čištění pleti nebo kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu. Pokud sáhnete po dalších variantách, čeká vás kompletní ošetření včetně barvení řas, barvení a úpravy obočí. 

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu slouží k uvolnění napětí pleti a intenzivnějšímu průtoku krve v ní. Pleť pak lépe vstřebává pečující přípravky. Dále funguje jako prevence vzniku vrásek a ochablosti kontur, zpevňuje pokožku, čistí jí, rozjasňuje, zbavuje toxických látek, podporuje elasticitu pleti, aktivuje produkci kolagenu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Mezi naše ošetření také patří i kosmetický laser a depilační přístroj IPL.


Nu Skin!

Novinka v naší kosmetice!

Bezbolestné a velmi účinné hloubkové čištění pleti, z pórů odstraní všechny nečistoty, odumřelé buňky a nedráždí pokožku. Mezi účinky patří omlazení a zpomalení stárnutí pokožky, hydratace pleti, odstranění nadměrného mazu, zvýšení přísunu kyslíku, stimulace kolagenu a elastinu a účinnější zpravení výživných látek do kůže.

Nikde jinde nebudete mít takovou péči jako u nás! Rozšiřujeme a přidáváme další skvělé metody kosmetiky podle poslední módy, které jsou prospěšné nejen ke zdraví, ale i kráse! To je Nu Skin! Nechte si omladit svou pleť a získejte řadu výhod v našem DELTA - Centrum zdraví a krásy! Kosmetické ošetření pleti s využitím technologie Nu Skin - Galvanic SPA. Jemnější pleť  za pár okamžiků! Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky. Funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, což znamená, že povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě. Vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku, celkově omlazuje pleť a vyhlazuje celé tělo. Velikostí i vzhledem připomíná galvanická žehlička klasický depilační strojek. 

Zdraví a krása je u nás na prvním místě!