MADEROTERAPIE

Nabízíme vám novou techniku masáží! Nově u nás v DELTA - Centrum zdraví a krásy s.r.o.! 

Objevte tajemství a blahodárné účinky této masážní techniky a zjistěte, jak ji nejlépe aplikovat právě na vaše problémy.  


CO JE TO MADEROTERAPIE A JAK VÁM MŮŽE POMOCT?

Stručně a jednoduše!

Jedná se o moderní masážní techniku, která využívá dřevěné anatomicky tvarované nástroje k odbourávání celulitidy, podpoře lymfatického systému a tvarování postavy. Opakovanými masážními pohyby dojde k odplavení tuku, toxinů              a přebytečných tekutin a zároveň se vám prokrví svaly a pokožka.

Tento původně orientální způsob masáže se praktikuje již celá staletí, teprve v devadesátých letech toho minulého se o něj ale začali zajímat v jihoamerické Kolumbii, kde se také zrodil jeho moderní název. Slovo "madero" totiž znamená ve španělštině dřevo a maderoterapii lze tedy doslova přeložit jako terapii dřevem.


S ČÍM VÁM MADEROTERAPIE POMŮŽE
7 zásadních výhod!

✅ Redukce celulitidy

Správná technika vede k odbourání tuku a tím také k zlepšení vzhledu pokožky, částečně i díky stimulaci tvorby kolagenu a elastinu.

✅ Stimulace krevního oběhu

Masáž vám prokrví ztuhlé tkáně a zajistí tak přísun kyslíku a odplavení škodlivých látek.

✅ Podpora lymfatického oběhu

Stimulací lymfatické drenáže se z těla uvolňují přebytečné tekutiny a s nimi i tuk a škodlivé látky.

✅ Tvarování těla

Opakovanými pohyby v problematických partiích je možné dosáhnout rozložení tuku, který je pak s ostatními toxiny odplaven.

✅ Zlepšení vnějšího vzhledu pokožky

Masáž přispívá k viditelně zdravějšímu a hladšímu povrchu pokožky.

✅ Přírodní a neinvazivní metoda

Vše, co k proceduře potřebujete jsou dřevěné pomůcky a přírodní oleje. Navíc nijak do těla nezasahujete, jen podporujete procesy, které jsou mu přirozené.

✅ Pozitivní vliv na duševní stav a odbourávání stresu

Správné fungování krevního i lymfatického oběhu spolu s uvolněním svalů přispívá k celkovému uvolnění organismu, lepšímu spánku a také lepší náladě. Pozitivní výsledky navíc dodávají člověku pocit sebejistoty.


KDO BY MĚL ZKUSIT MADEROTERAPII?

Je to pro vás to pravé?


Chcete se zbavit celulitidy, navíc zcela přírodním a neinvazivním způsobem? Není nad čím přemýšlet! Jediné, co potřebujete, jsou dřevěné nástroje a přírodní olej.

Pokud máte narušený lymfatický oběh, je maderoterapie ideálním způsobem, jak jej dát do pořádku. Lymfodrenáž je nedílnou součástí této techniky a také důležitý prvek při dobourávání škodlivých látek v těle.

Hledáte alternativní způsob tvarování a tónování těla? Určitě si přijdete na své a navíc uvolníte svaly a zlepšíte krevní cirkulaci.

Cesta v pevné a vyhlazené pokožce je vám také otevřená. I když estetický aspekt madero masáže není jejím hlavním cílem, její efekt nelze přehlédnout!